Kliendilood

Mõned näited, kuidas oleme ettevõtete elu oma lahendustega paremaks teinud

Sven Ahtama

Saku Metall

“Kuna meie endi kompetentsi teravik on suunatud tootmisele, siis otsustasime kaasata partneri, kellel on selles vallas juba mitmekesised kogemused ning kellega eelneva koostöö põhjalt oli tekkinud hea usalduslik suhe.

Teenus oli meie jaoks ülimalt mugav – lähenesime asjale iteratiivselt. Meie üksnes suunasime ja valideerisime et, mis meie kontekstis võiks töötada ja mis mitte, ülejäänu eest hoolitses Softwerk ise.

Anu Suurpere

Telia Eesti AS

“Softwerk on üks parimaid partnereid, kellega mul on olnud võimalus koostööd teha. Arendused on läbimõeldud ja valmivad vastavalt kokkulepetele. Võimalikest muutustest ajakavades ja/või skoobis antakse varakult teada.

Live tugi on operatiivne ja kõik kriitilised probleemid on lahendatud esimesel võimalusel. Softwerk on arenduspartner, kellele saab kindel olla.

Ando Laine

Kaupmees & Ko AS

“Tänu Softwerkile on meie analüüsivahendid täna hoopis teisel tasemel. Ilma nende loodud PowerBI aruanneteta ei kujutaks meie igapäevast tööd enam ettegi.

Koostöö teie arendajatega on olnud kiire ja korralik! Suurimad tänud!”

Juri Pervjakov ja Eneken Napa

BaltCap AS

“Tänu Softwerkile on meie raporteerimise protsess oluliselt sujuvamaks muutunud. Saame oma investoritele pakkuda kõrgetasemelist finantsaruandlust, et nad saaksid olla jooksvalt kursis meie fondide käekäiguga.

Hindame väga, et Softwerki meeskond mõtleb alati aktiivselt kaasa, et leida meie spetsiifilistest vajadustest lähtuvad parimad lahendused ning on ka pakiliste probleemide korral alati kiirelt reageerinud.

Kaitseministeerium

“Usaldusväärne partner, kes on võimeline kaasa mõtlema ja arvestama meie eripärade ning vajadustega.

Paindlikkus ja abivalmidus on võimaldanud probleemidele alati kiirelt lahendusi leida.

Raul Hanson

Tallinna Tehnikaülikool

“Softwerk on professionaalne, kogenud, tähelepanelik ning põhjalik koostööpartner, kellega koostöös on saanud mitmed väljakutsed lahenduse.

Nad on teadlikud erinevatest andmelao ja ärianalüütika (Power BI) võimalustest ning parimatest praktikatest. Eeskujulik partner!

Annika Oja

Orkla Eesti AS

“Oleme Softwerkiga teinud koostööd 2019. aastast ning liikunud selle partnerluse abil mitu sammu turunduse digitaliseerimise suunas.

Meie jaoks on oluline, et brändi- ja müügijuhid saaksid oma brändide, kategooriate ja kanalite kohta adekvaatset infot kiirel ja mugaval moel ning seda eesmärki on Softwerk meil aidanud saavutada.

Töötame koos

Kirjuta või helista meile ja arutame, kas ja kuidas saame Sind aidata. Vastame kirjale hiljemalt 2 tööpäeva jooksul.

Nimi *
Palun täida see väli ära
E-posti aadress *
Palun sisesta toimiv e-postiaadress.
Telefoninumber *
Palun täida see väli ära
Sõnum *
Palun täida see väli ära

Linda Gerndorf

Bürooassistent
Menüü