Ärianalüütika ehk BI

Leia oma andmetest üles selgus – Business Intelligence

Kas tunned vahel, et kõik andmed justkui on olemas, kuid julgeks otsustamiseks jääb tervikpildist siiski puudu?

Lase infol oma äri võimendada, mitte koormata. Rätsepatööna Sinu ettevõttelele loodud ärilahendus annab meelerahu, et asjad on päriselt kontrolli all – nii täna kui tulevikus.

Ehitame just Sinu tegelikele vajadustele vastava lahenduse, mis toob ühtekokku kõik ärikriitilised andmeallikad, loob neist selge pildi ning mõõdab täpselt seda, mida tarvis. Nii saavad vajaliku info kätte kõik osapooled – mitte ainult analüütikud.

Power BI-sse saab ühendada sadu andmeallikaid: Exceli arvutustabelid, asutusesisesed andmeallikad, suurandmed, voogesituse andmed ja pilveteenused. Raiume Sind läbi ka sügavaimast andmerägastikust ja serveerime selge tulemuse visuaalselt hästihaaratavate graafikutena Sulle ja Sinu töötajatele.

Iga kasutaja saab ehitada endale vajaliku selge ja ilusa aruande ning avaldada neid teistele kasutamiseks. Enneta probleeme ning märka mustreid, mis mitut tööriista kasutades võivad varjatuks jääda.

Siililegi selge

Meie loodud kasutajasõbralik lahendus muudab andmed arusaadavaks kõigile, mitte ainult analüütikule.

Arusaadav ühiselt

Toome Sinu ettevõttesse infokeskse aruandluse ja kindlustunde, et langetatud otsused on tehtud ühtsetel, korrektsetel andmetel.

Vastused küsimustele

Võimenda oma ettevõtet täieliku ülevaatega – lubame, et saad vastused ka küsimustele, mida Sa ei teadnud, et küsima peaks.

Ärianalüütika eksperdid

Teame Microsoft platvormi tooteperekonnast kõike ja oskame seda Sinu äri jaoks edukalt ära rakendada.

Võtmenäitajad paika

Defineerime Sinu jaoks olulised mõõdikud ja leiame viisi, kuidas neid mõõta.

Miks valida just Softwerk?

Suurima tõenäosusega oleme Sinu ärilise väljakutsega juba kokku puutunud ning sarnase valmislahenduse ka loonud. Meie inimesed on tugeva ärilise tausta ja pikaajalise kogemusega – tiimis on audiitorid, matemaatikud, ärispetsialistid, majandustarkvara konsultandid ja arhitektid.

Oskame ennetada küsimusi, mida Sa veel küsidagi ei oska ning teame, kuidas lõppkasutajat tõeliselt abistada. Tulemuseks on analüütikalahendused, mille kasutamine on mugav ja lihtne igale Sinu töötajale.

Meie loodud lahendusi usaldavad

Võta ühendust

Kirjuta või helista meile ja arutame, kas ja kuidas saame Sind aidata. Vastame kirjale hiljemalt 2 tööpäeva jooksul.

Nimi *
Palun täida see väli ära
E-posti aadress *
Palun sisesta toimiv e-postiaadress.
Telefoninumber *
Palun täida see väli ära
Sõnum *
Palun täida see väli ära

Laura Mere

Meeskonnajuht
Menüü